Grilluj nad paleniskiem w swoim ogrodzie | grillomaniak.pl

Grilluj nad paleniskiem w swoim ogrodzie | grillomaniak.pl

Grill wiszący nad paleniskiem ogrodowym to zestaw, który stworzy wspaniały nastrój i niepowtarzalny smak grillowanych potraw!

Aromatyczne potrawy z grilla w połączeniu z blaskiem ognia i miłym towarzystwem to marzenia każdego z nas. Życie w mieście, prędzej czy później, zrodzi w nas potrzebę obcowania z naturą, a grillowanie na świeżym powietrzu jest do tego doskonałym pretekstem. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować - na grilla czy też palenisko, warto uświadomić sobie, że możesz mieć i jedno, i drugie. Świetnym rozwiązaniem w przypadku posiadania własnego ogrodu lub działki będzie grill wiszący trójnóg nad paleniskiem ogrodowym. Bo kto powiedział, że nie możesz mieć wszystkiego?

Ogniska blask

Przyjemnie jest wpatrywać się w płomienie ogniska, będąc w otoczeniu rodziny i znajomych. Dorzucanie kolejnych kawałków drewna do paleniska, stanowi przyjemny rytuał, podczas gdy na wolnym ogniu pieczą się kiełbaski. Wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego zastanawiamy się nad zakupem odpowiedniego sprzętu. Z jednej strony miło jest wpatrywać się w dogasające drewienka, pośród których pieką się zawinięte w folię aluminiową ziemniaczki, z drugiej zaś cenimy sobie wygodę, funkcjonalność i smaczną kuchnię. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydaje się zakup grilla wiszącego na trójnogu oraz paleniska w kształcie misy, które razem nadadzą smak i nastrój każdemu spotkaniu w ogrodzie. Tego rodzaju grille są dostępne w wielu sklepach internetowych, w tym również w Grillo Maniaku.

Czy trójnóg ogniskowy to dobry wybór?

Wiszący grill ogrodowy wsparty na trójnogu to bardzo praktyczny i funkcjonalny sprzęt do grillowania. Dzięki możliwości ulokowania grilla nad paleniskiem możemy regulować wysokość rusztu nad ogniem. Takie rozwiązanie pozwala stale kontrolować kolor i stopień upieczenia naszych potraw. Dostępny pod adresem grillomaniak.pl grill trójnóg nie jest pokryty warstwą, która w kontakcie z żywnością mogłaby być toksyczna. Wsparty na trzech nogach masywny grill posiada specjalny kołowrotek, który służy do regulowania wysokości rusztu. Ponadto taki sprzęt możemy zawiesić nad ogniskiem lub paleniskiem ogrodowym. Grill trójnóg w połączeniu z przenośnym paleniskiem wspaniale sprawdza się na biwakach, nad jeziorem lub w czasie spotkań w ogrodzie. Taki zestaw możemy z łatwością przenosić z miejsca na miejsce, zabierać w daleką podróż i dać upust kulinarnym fantazjom.

Mobilne palenisko do grilla

Palenisko do grilla umożliwia nam stworzenie nastroju, który towarzyszy harcerskim zmaganiom na łonie natury. Dzięki kontrolowanemu ognisku przebywanie w pobliżu tego dodatkowego źródła światła jest bezpieczne i przyjemne. Ciepło i zapach zwęglonego drewna w połączeniu z dźwiękami gitary to coś, co możemy uzyskać praktycznie nie ruszając się z domu! Sprzęt utworzony z wiszącego grilla i paleniska w kształcie misy sprawi, że w chłodne wieczory ogrzewać nas będzie ciepło ognia, a od środka - pikantna karkówka lub grillowana kiełbaska. Paleniska dostępne w ofercie sklepu grillomaniak.pl są stosunkowo duże i wytrzymałe na obciążenia, aby móc pomieścić w sobie wystarczającą ilość opału. Misy są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, przy czym każda z nich wyposażona jest w uchwyty służące do przenoszenia paleniska oraz osadzona na trzech stabilnych nogach.

Połącz ciepły blask ogniska z wyjątkowym smakiem grillowanych potraw i ciesz się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

gama_produktow.png

Wide range of products

14_dni_zwrotu.png

14 days to return the goods

darmowa_dostawa.png

Kostenlose Lieferung

opinie.png

99% positive feedback