Ognisko w ogrodzie? Paleniska - niskie ceny | grillomaniak.pl

Ognisko w ogrodzie? Paleniska - niskie ceny | grillomaniak.pl

Palenisko w ogrodzie - nocne rozmowy przy ognisku i genialne jedzenie z grilla!

Grill w ogrodzie to idealny sprzęt na jesienne popołudnia, jak też na upalne letnie wieczory. Istnieje wiele rodzajów grillów, w zależności od stosowanego paliwa, mogą być one opalane węglem, gazem lub drewnem. W cudzych ogrodach znajdują się najczęściej tradycyjne grille blaszane, choć niejednokrotnie też możemy spotkać się z betonowymi kominkami, grillami żeliwnymi i wiszącymi, bądź ozdobnymi kociołkami. W przypadku kociołków i grillów wiszących niezbędnym elementem jest palenisko, które zapobiegnie niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się ognia oraz pozwoli nacieszyć oczy blaskiem ogniska, a żołądek grillowanymi pysznościami!

Ognisko w ogrodzie

Zaczarowany ogród to ogród, w którym znajduje się grill, ale nie byle jaki. Jeśli chcemy poczuć prawdziwie magiczną atmosferę, nic tak nie oddaje tajemniczego nastroju, jak ognisko. Pieczenie kiełbaski na kijku nie daje nam jednak tak dużych możliwości kulinarnych, jak w przypadku rusztu. Grillowane mięso lub warzywa możemy fantazyjnie udekorować, odpowiednio przyprawić i smażyć, od czasu do czasu kontrolując ich stan. Grill umożliwia smażenie jednocześnie wielu różnych produktów, ale miło jest również posiedzieć przy ognisku… Rozwiązaniem tego rodzaju dylematów może się okazać połączenie w postaci grilla wiszącego nad paleniskiem ogrodowym. Taki zestaw daje nam możliwość skosztowania grillowanych potraw i spędzenia przyjemnego wieczoru przy blasku ogniska. Szeroki wybór grilli i palenisk ogrodowych znajdziemy w sklepie internetowym Grillo Maniak.

Palenisko ogrodowe w towarzystwie grilla trójnogu

Paleniska w połączeniu z grillami wiszącymi zapewniają nam możliwość przyrządzania potraw na wolnym ogniu w profesjonalny sposób. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że potrawy zachowają wspaniały aromat i smak, a stabilna konstrukcja zapobiegnie jakimkolwiek nieprzyjemnym niespodziankom. Paleniska dostępne w ofercie sklepu Grillo Maniak kształtem przypominają misy, podtrzymywane przez trzy nogi. Umocowane do mis uchwyty pozwalają na swobodne przenoszenie paleniska w inne miejsce. Palenisko jest wytrzymałe na obciążenia i odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Palenisko jest tak skonstruowane, aby pomieściło odpowiednią ilość drewna i zapewniło wygodę oraz wyjątkowy nastrój podczas grillowania. Oczywiście palenisko ogrodowe może nam posłużyć za ognisko, przy którym możemy ogrzać dłonie, pośpiewać piosenki przy dźwiękach gitary i usmażyć kiełbaski. Palenisko w towarzystwie wiszącego grilla wspartego na trzech nogach posiada regulowany ruszt, który możemy podnosić i opuszczać ruszt na odpowiednią wysokość.

Potrawy z grilla

Cenimy sobie smak tradycyjnych potraw, ale wraz z upływem czasu zaczynamy mieć ochotę na nowe smaki. Jedzenie z grilla nie jest codziennym posiłkiem, ale grillowany kurczak lub warzywa (raz na jakiś czas) to prawdziwa uczta dla podniebienia! Na ruszcie pojawiają się ryby, filety z kurczaka, szaszłyki, polędwiczki wieprzowe, boczek, grzyby, warzywa. Odpowiednio zamarynowane, przyprawione i wysmażone na ruszcie wyglądają i smakują wyśmienicie. Taka kolacja to miła odmiana, a do tego możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół i rodziny. Palenisko ogrodowe i grill wiszący na trójnogu to gwarancja niepowtarzalnego smaku, atmosfery i długiego wieczoru. Grille i paleniska są dostępne pod adresem grillomaniak.pl.

1 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

gama_produktow.png

Wide range of products

14_dni_zwrotu.png

14 days to return the goods

darmowa_dostawa.png

Kostenlose Lieferung

opinie.png

99% positive feedback