Palenisko ogrodowe - tanie grilowanie I grillomaniak.pl

Palenisko ogrodowe - tanie grilowanie I grillomaniak.pl

Palenisko ogrodowe stwarza możliwość grillowania nad ogniskiem - prawdziwa uczta zarówno dla oczu, jak i podniebienia!

Zacisze w samym środku lasu, zapadający zmierzch i ta magiczna iskra, która towarzyszy skaczącym po drewnie płomykom ognia to obraz, który pojawia się w marzeniach mieszkańców dużych miast. Wśród bloków mieszkalnych i centrów handlowych trudno znaleźć miejsce, w którym rozpalenie ogniska byłoby dozwolone i przyjemne. Nie mniej osoby posiadające odrobinę fantazji i kilka metrów kwadratowych działki mają możliwość stworzenia podobnego klimatu dzięki palenisku ogrodowemu. Palenisko, nad którym zawiśnie ruszt zapewni nam nie tylko miłe chwile przy blasku ognia, ale także pozwoli napełnić żołądki grillowanymi przysmakami.

Rodzaje grillów

W ostatnim czasie grillowanie w ogrodzie jest bardzo popularne. W tego rodzaju sprzętach mamy możliwość zastosowania różnego rodzaju paliw, takich jak węgiel, drewno lub gaz. Jest to bowiem nie tylko wspaniała forma spędzania czasu z rodziną, ale też możliwość skosztowania potraw odbiegających od tradycyjnej kuchni domowej. W ogrodach sąsiadów coraz częściej możemy podziwiać pięknie zdobione kominki lub klasyczne grille blaszane, grille wykonane z beczki, grille żeliwne lub wiszące grille, najczęściej wsparte na trójnogu, które znajdziemy m.in. w ofercie sklepu internetowym grillomaniak.pl. W towarzystwie grilla wiszącego występuje na ogół specjalne palenisko, a za pomocą specjalnego kołowrotka możemy regulować wysokość rusztu. Dzięki temu każdy z nas ma szansę zdecydować, czy ma ochotę na bardziej wypieczony kawałek mięsa, czy mniej.

Ognisko w ogrodzie?

Nim grille zyskały tak dużą popularność jak obecnie, w ogrodach pojawiały się specjalnie wyznaczone miejsca, otoczone kamieniami lub okręgiem z cegieł - paleniska. Dzięki kamieniom lub cegłom użytkownicy mieli większą kontrolę nad ogniem, który mógłby rozprzestrzenić się na niebezpieczne odległości. Dziś już taka forma ochrony nie jest potrzebna, gdyż na rynku pojawiły się nowoczesne paleniska ogrodowe, wyglądem przypominające wielkie, żeliwne lub stalowe misy, ustabilizowane na specjalnych nóżkach. Takie paleniska są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach w sklepie Grillo Maniak.

Jak wygląda i czym charakteryzuje się palenisko ogrodowe?

Palenisko ogrodowe gwarantuje nam bezpieczne rozpalenie ogniska w ciepły wieczór. Wyposażona w uchwyty do przenoszenia misa wykonana z trwałego materiału zapewnia jednoczesne korzystanie z grilla i ogniska, przy czym jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia. Solidna konstrukcja w połączeniu z kociołkiem albo z wiszącym rusztem to doskonałe połączenie, jeśli zamierzamy spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu i zapamiętać chwile spędzone w gronie przyjaciół i rodziny na długi czas. Taki zestaw jest dodatkowym źródłem światła i ciepła, można go ulokować zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie lub werandzie. Oryginalny wygląd paleniska będzie świetnym uzupełnieniem każdego wieczoru. Jeśli zależy Ci na sprzęcie, który będzie służył Ci przez długie lata, odwiedź sklep i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

gama_produktow.png

Wide range of products

14_dni_zwrotu.png

14 days to return the goods

darmowa_dostawa.png

Kostenlose Lieferung

opinie.png

99% positive feedback